Avukat,  Hukuku,  Ağır Ceza Hukuku,  Ağır Ceza Hukuku,  Boşanma Hukuku,  Boşanma Hukuku, , Avukat, Hukuku, Telefon, Cep Telefonu

Aile hukuku avukatı, Aile Hukuku kapsamına giren davalarda hizmet veren kişidir. Aile Hukuku Türk Medeni Kanunu alt dalıdır. Bu kanun evlilik kanunu, hısımlık ve vesayet olarak üç farklı başlık altında toplanmaktadır.

Bir ailede ortaya çıkan anlaşmazlıkları ve genel olarak boşanma sürecindeki tüm süreçte aile hukuku avukatlarımızdan temsil ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Aile Hukuku alanında değerlendirilen tüm iş ve işlemlerin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi ve hızlı şekilde sonuçlanması için aile hukuku avukatlarımız devreye girmektedir.

Aile Hukuku kapsamında geniş bir çalışma alanı vardır. Bu alan tarafların nişanlanmasından evliliğin sona ermesine kadar olan tüm süreçlerini kapsamaktadır. Ayrıca evlilikten sonra boşanma davaları, nafaka davaları, velayet davaları gibi birçok konuda aile avukatlarına başvurulur.

Aile Hukuku evlat edinme davaları alanında da çalışır. Ayrıca babalık davaları, soy bağının reddedilmesi davaları gibi alanlar da bu kapsamdadır. Aile bireyleri arasında korunma talebi, uzaklaştırma kararları da aile hukuku avukatlarımızın çalışma alanına giren önemli konulardır. Bu alanlara giren tüm konularda deneyimli avukatlarımızdan destek almak için büromuza başvurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir