Kurucu Av. Hasan Basri SARI

Konya Barosuna bağlı Av. Hasan Basri SARI  1989 yılında Konya’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini Konya’da tamlayan Hasan Basri SARI, lisans eğitimini 2013 yılında Kıbrıs Yakındoğu Üniversitesinde tamamlamıştır. Zorunlu stajını Konya’da tamamlayan ve üç yıla yakın bir süre farklı hukuk bürosunda çalıştıktan sonra Avukat Hasan Basri Sarı 2016 yılında kendi bürosunu kurmuş ve avukatlık mesleğini icra etmeye devam etmiştir. Doğruluğu ve müvekkil memnuniyetini kendisine hakikat edinmiş ve bu çizgisinden asla taviz vermemiştir. Hukuk Bürosu olarak Ağır Ceza Hukuku, Aile/Boşanma Hukuku, İş ve Trafik Kazaları Hukuku, Kira Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Tazminat Hukuku, Ticaret Hukuku, Yabancılar Hukuku ve İdare Hukuku alanlarında hizmet vermektedir. Evli iki çocuk babası  olan Avukat Hasan Basri SARI özel hayatında yardım faaliyetleri kapsamında dernek çalışmaları yürütmektedir.

 

 

 

                               Yönetici Av. Ömer Faruk BAYRAM

AV. ÖMER FARUK BAYRAM 30.03.1996 TARİHİNDE KDZ. EREĞLİ İLÇESİNDE DÜNYAYA GELMİŞTİR. KONYA SOSYAL BİLİMLER LİSESİ VE KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ MEZUNUDUR. B2 SEVİYESİNDE İNGİLİZCE BİLMEKTE OLUP CEZA, GAYRIMENKUL, TAZMİNAT VE İCRA HUKUKU ALANLARINDA KONYADA SERBEST AVUKATLIK YAPMAKTADIR. ALANINDA BİRÇOK SERTİFİKA VE EĞİTİM ALAN AV. ÖMER FARUK BAYRAM HBS HUKUK BÜROSUNDA YÖNETİCİ AVUKAT OLARAK ÇALIŞMAKTADIR.

 

 

                                      Stajyer Av. Ferdi DEMİR

KONYA Barosuna kayıtlı HBS Hukuk Bürosuna bağlı olan Stajyer Av. Ferdi DEMİR 2000 yılında Van da dünyaya gelmiştir. ilk; orta ve lise eğitimini Van da tamamlayan Ferdi DEMİR , üniversite sınavındaki başarılı sıralaması ile Konya Selçuk Üniversitesine yerleşmiştir. Lisans öğreniminin ilk yılında 3,7 ortalama işe derece yapmış, lisans eğitimi boyunca da bu başarısını sürdürmüştür. lisans eğitiminin son senesinde Av. Haasan Basri Sarı’nın yanında gönüllü olarak staj yapmış, hukuki yetkinliğini arttırmıştır. 2023 yılında bölümünden derece ile mezun olmuş ve zorunlu stajını Hasan Basri Bey’in yanında başlatmıştır. Ticaret Hukukuna olan ilgi ve alakasından ötürü Haksız Rekabet ve Marka Hukuku alanlarında online eğitimler almış, bu alanlardaki yetkinliğini aldığı sertifikalar ile tescillemiştir. Yenilikçi Hukukçular Platformunun genel kurul üyesi olan Ferdi Demir, sosyal medya ağı üzerinden bu platform tarafından düzenlenen Hukuk İngilizcesi eğitimleri almış, yetkinlişğini aldığı sertifikalar ile tescillemişltir. Ayrıca Java Akademia tarrafınddan düzenlenen Diksiyon/Hitabet ve Etkili İletişim Stratejileri eğitimlerini bizzat TRT spikerleri Erdoğan Arıkan ve Tijen Karaş’tan yüzyüze eğitimlerle almış ve bu eğitimini aldığı sertifikalarla tescillemiştir. KVKK’nın ( kişisel verilerin korunmması kurumu) aktif üyesi olan Ferdi Demir , kurum başkanı Prof. Faruk Bilir’den bizahati eğitimler almış ve bu eğittimlerini sertifikalarla tescillemiştir. Selçuk Üniversitesi topluluğu olan Hukuk Akademisi tarafından düzenlenen ULUSAL ANAYASA ÇALIŞTAYI’na katılmış ve Anayasa hakimleri ile yüzyüze görüşme fırsatı bulmuştur. Yabancı dil konusundda B1 seviyesinde gramatikal ve konuşma İngilizcesi bilmekte, aynı zamanda Arapça ve Osmanlıca okuma yetkinliği bulunmaktadır. Ticaret Hukuku alanında yüksek lisans yapmayı planlayan Ferdi DEMİR bireysel çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. özel hayatında sporla uğraşıp profesyonel fitness yapmaktadır. Aynı zamanda voleybol ve tenis turnuvalarında başarılı sonuçlar elde etmiştir. Müzikle de ilgilenen Ferdi DEMİR , boş zamanlarında bağlama çalmaktadır. İş hayatı ve özel hayatında oldukça disipllinli ve başarılı bir kariyer planlaması blunmaktadır.

 


Büro Sorumlusu Osman Onur BAŞ

Konya Cihanbeyli doğumlu Osman Onur BAŞ 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Karatay Üniversitesi Adalet Bölümü öğrenimini sürdürmekteedir. Hasan Basri SARI Hukuk Bürosunda, büro sorumlusu olarak çalışmaktadır.