Konya Avukat, Konya Avukatları, Konya Ağır Ceza Avukatları, Konya Ağır Ceza Avukatı, Konya Boşanma Avukatı, Konya Boşanma Avukatları, Konya, Avukat, Avukatları, Telefon, Cep Telefonu

Avukat Hasan Basri Sarı, Konya Avukat, Konya Ağır Ceza Avukatları, Konya Ağır Ceza Avukatı, Konya Boşanma Avukatı, Konya Boşanma Avukatları, Konya Hukuk Bürosu, Konya Hukuk BürolarıAvukat Hasan Basri SARI evli bir çocuk sahibi olup , Konya’da yılların tecrübesiyle Ağır Ceza Avukatı, Ceza Avukatı, Boşanma Avukatı, İcra İflas Avukatı, Gayrimenkul Avukatı, Trafik Kazası Avukatı ve diğer avukatlık konularında hizmet veriyoruz. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik ile müvekkillerimize en iyi ve doğru hizmeti en kısa sürede vermeyi hedefliyoruz. Müvekkillerimizin sorunlarını en hızlı ve en iyi şekilde çözüme kavuşturmak amacıyla tüm ofis çalışanlarımızla özveriyle işlerimizi takip ediyoruz. Kaliteli hizmetin yanında müvekkillerinin sektörel veya özel alanlarına özgü yenilikçi çözümler için araştırma yaparak, müvekkil memnuniyetini kazanmayı ilke edindik.

Avukat Hasan Basri Sarı Hukuk Bürosu olarak müvekkillerin ihtilaf içeren dava, sözleşme ve danışmanlık başta olmak üzere tüm hukuki taleplerine cevap veriyoruz. Hukuki çözümlemelerinde hızlı, doğru, kalıcılığı ve kaliteyi ilke edindik. Hukuk Hizmetlerinde vizyoner bakış açısı, saygı, disiplin ve meslek etik kurallarından taviz vermeden hukuk bürosu olmayı amaçlıyoruz.

Avukat Hasan Basri Sarı